Продукція > PANASONIC > EEVEB2G100SM
EEVEB2G100SM
EEVEB2G100SM PANASONIC
2907011.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - EEVEB2G100SM - Aluminium-Elektrolytkondensatoren, SMD, Becher, radial - SMD, 10 µF, 400 V
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 16.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): -ohm
Produktlänge: -mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 400V
Rippelstrom: 250mA
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 16mm
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: -mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 400V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 125 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 250 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEVEB2G100SM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEVEB2G100SM EEVEB2G100SM Виробник : PANASONIC 2907011.pdf Description: PANASONIC - EEVEB2G100SM - Aluminium-Elektrolytkondensatoren, SMD, Becher, radial - SMD, 10 µF, 400 V
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 16.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktlänge: -mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 400V
Rippelstrom: 250mA
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 16mm
Produktbreite: -mm
товару немає в наявності
EEV-EB2G100SM EEV-EB2G100SM Виробник : Panasonic Electronic Components EB_Series_Large_Can.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 400V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 125 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 250 mA @ 100 kHz
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 400 V
EEV-EB2G100SM EEV-EB2G100SM Виробник : Panasonic ABA0000C1202-947653.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10UF 400V ELECT EB SMD