EFACA30J335E072LH
EFACA30J335E072LH Eaton - Electronics Division
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 300VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.669" W (42.00mm x 17.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 300VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.669" W (42.00mm x 17.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFACA30J335E072LH EFACA30J335E072LH Виробник : Bussmann / Eaton Film Capacitors CAP Film 3.3uF 5% 300VAC RAD