Продукція > PANASONIC > EFCH1950TCD1
EFCH1950TCD1 PANASONIC
EFCH1950TCD1.pdf
Виробник: PANASONIC
QFN353
на замовлення 5687 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER SAW 1.95GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Applications: Cell Phone, Frequency - Center: 1.95GHz, Height (Max): 0.037" (0.95mm).
Інші пропозиції EFCH1950TCD1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFCH1950TCD1 EFCH1950TCD1 Виробник : Panasonic Electronic Components EFCH1950TCD1.pdf Description: FILTER SAW 1.95GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Cell Phone
Frequency - Center: 1.95GHz
Height (Max): 0.037" (0.95mm)