Продукція > EZURIO > EFD2455A3S-10MHF1
EFD2455A3S-10MHF1
EFD2455A3S-10MHF1 Ezurio
datasheet-flexmimo
Виробник: Ezurio
Description: RF ANT 2.44GHZ/5.4GHZ FLEXPIFA
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 1.7dBi, 2.5dBi
Termination: I-PEX MHF1 (U.FL)
Number of Bands: 2
VSWR: 2.5, 3
Antenna Type: FlexPIFA
Height (Max): 0.175" (4.44mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZURIO - EFD2455A3S-10MHF1 - HF-Antenne, 4.9 bis 5.9GHz, WiFi / MIMO, 3dBi, linear horizontal/vertikal, MHF1/UFL-Steckverbinder, tariffCode: 85177900, Antenne: WiFi / MIMO, Verstärkung: 3dBi, hazardous: false, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 3, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: MHF1/UFL-Anschluss, euEccn: NLR, Produktpalette: FlexPIFA Series, Eingangsleistung: 10W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear horizontal / vertikal, Frequenz, max.: 5.9GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFD2455A3S-10MHF1 EFD2455A3S-10MHF1 Виробник : EZURIO datasheet-flexmimo Description: EZURIO - EFD2455A3S-10MHF1 - HF-Antenne, 4.9 bis 5.9GHz, WiFi / MIMO, 3dBi, linear horizontal/vertikal, MHF1/UFL-Steckverbinder
tariffCode: 85177900
Antenne: WiFi / MIMO
Verstärkung: 3dBi
hazardous: false
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 3
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: MHF1/UFL-Anschluss
euEccn: NLR
Produktpalette: FlexPIFA Series
Eingangsleistung: 10W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear horizontal / vertikal
Frequenz, max.: 5.9GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 65 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EFD2455A3S-10MHF1 EFD2455A3S-10MHF1 Виробник : Ezurio datasheet-flexmimo Antennas FlexMIMO Dual Band Flexible MIMO Antenna 2.4 / 5 GHz