Продукція > EZURIO > EFD2471A3S-10MH4L
EFD2471A3S-10MH4L
EFD2471A3S-10MH4L Ezurio
datasheet-flexmimo-6e
Виробник: Ezurio
Description: FLEXMIMO WIFI 6E ANTENNA
Packaging: Bag
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz, 6GHz ~ 7.125GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 2.2dBi, 3.8dBi, 3.3dBi
Termination: MHF4L
Number of Bands: 3
VSWR: 2.5
Antenna Type: FlexPIFA
Height (Max): 0.185" (4.70mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.45GHz, 6.5625GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
на замовлення 253 шт:
Написати відгук
Description: EZURIO - EFD2471A3S-10MH4L - HF-Antenne 2.4 bis 7.125GHz, WiFi / IoT / MIMO, 3.3dBi, linear Klebebefestigung/MHF4L-Steckverbinder, tariffCode: 85176200, Antenne: WiFi / IoT / MIMO, Verstärkung: 3.3dBi, hazardous: false, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 1.8, Frequenz, min.: 2.4GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF4L-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: FlexMIMO 6E Series, Eingangsleistung: 10W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFD2471A3S-10MH4L EFD2471A3S-10MH4L Виробник : Ezurio datasheet-flexmimo-6e Antennas FlexMIMO WiFi 6E; MHF4L conn., 2.4 - 2.5 / 4.9 - 5.925 / 5.925 - 7.125 GHz
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EFD2471A3S-10MH4L EFD2471A3S-10MH4L Виробник : EZURIO 3968023.pdf Description: EZURIO - EFD2471A3S-10MH4L - HF-Antenne 2.4 bis 7.125GHz, WiFi / IoT / MIMO, 3.3dBi, linear Klebebefestigung/MHF4L-Steckverbinder
tariffCode: 85176200
Antenne: WiFi / IoT / MIMO
Verstärkung: 3.3dBi
hazardous: false
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.8
Frequenz, min.: 2.4GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF4L-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: FlexMIMO 6E Series
Eingangsleistung: 10W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz