Продукція > EZURIO > EFD2471A3S-10MHF1
EFD2471A3S-10MHF1
EFD2471A3S-10MHF1 Ezurio
datasheet-flexmimo-6e
Виробник: Ezurio
Description: FLEXMIMO WIFI 6E ANTENNA
Packaging: Bag
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz, 6GHz ~ 7.125GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 2.2dBi, 3.8dBi, 3.3dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 2.5
Antenna Type: FlexPIFA
Height (Max): 0.185" (4.70mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.45GHz, 6.5625GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Description: EZURIO - EFD2471A3S-10MHF1 - HF-Antenne 2.4 bis 7.125GHz, WiFi / IoT / MIMO, 3.3dBi, linear, Klebebefestigung/MHF1-Steckverbinder, tariffCode: 85176200, Antenne: WiFi / IoT / MIMO, Verstärkung: 3.3dBi, hazardous: false, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 1.8, Frequenz, min.: 2.4GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF1-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: FlexMIMO 6E Series, Eingangsleistung: 10W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFD2471A3S-10MHF1 EFD2471A3S-10MHF1 Виробник : EZURIO 3968023.pdf Description: EZURIO - EFD2471A3S-10MHF1 - HF-Antenne 2.4 bis 7.125GHz, WiFi / IoT / MIMO, 3.3dBi, linear, Klebebefestigung/MHF1-Steckverbinder
tariffCode: 85176200
Antenne: WiFi / IoT / MIMO
Verstärkung: 3.3dBi
hazardous: false
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.8
Frequenz, min.: 2.4GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF1-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: FlexMIMO 6E Series
Eingangsleistung: 10W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 189 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EFD2471A3S-10MHF1 EFD2471A3S-10MHF1 Виробник : Ezurio datasheet-flexmimo-6e Antennas FlexMIMO WiFi 6E; MHF1 conn., 2.4 - 2.5 / 4.9 - 5.925 / 5.925 - 7.125 GHz
на замовлення 58 шт:
EFD2471A3S-10MHF1 EFD2471A3S-10MHF1 Виробник : Laird Technologies ant-ds-flexmimo6e0322.pdf Antenna Wi-Fi 3.8dBi Gain 2500MHz/7125MHz Bag
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 14