Продукція > EZURIO > EFF6989A3S-19MHF1
EFF6989A3S-19MHF1
EFF6989A3S-19MHF1 Ezurio
datasheet-revie-flex-700
Виробник: Ezurio
Description: EMBED,REVIE700,MHF1
Features: Cable - 190mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 6GHz
Applications: CAT-M1, Cellular, LTE, NB-IOT, 4G, 5G
Gain: 0.5dBi, 0.9dBi, 2dBi, 3.7dBi, 4.1dBi, 3.6dBi, 3.5dBi, 3.7dBi, 3.4dBi, 3dBi, 2.4dBi, 4dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 12
VSWR: 2.1, 2.4, 2, 2.3, 1.9, 1.8, 1.7, 1.4, 1.7, 2.1, 1.7, 1.5
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 761MHz, 859MHz, 920MHz, 1.45GHz, 1.62GHz, 1.89GHz, 1.92GHz, 2.04GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 3.75GHz, 5.45GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 5 W
на замовлення 10056 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMBED,REVIE700,MHF1, Features: Cable - 190mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 698MHz ~ 6GHz, Applications: CAT-M1, Cellular, LTE, NB-IOT, 4G, 5G, Gain: 0.5dBi, 0.9dBi, 2dBi, 3.7dBi, 4.1dBi, 3.6dBi, 3.5dBi, 3.7dBi, 3.4dBi, 3dBi, 2.4dBi, 4dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 12, VSWR: 2.1, 2.4, 2, 2.3, 1.9, 1.8, 1.7, 1.4, 1.7, 2.1, 1.7, 1.5, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 761MHz, 859MHz, 920MHz, 1.45GHz, 1.62GHz, 1.89GHz, 1.92GHz, 2.04GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 3.75GHz, 5.45GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFF6989A3S-19MHF1 EFF6989A3S-19MHF1 Виробник : Ezurio datasheet-revie-flex-700 Antennas EMBED,DIPOLE,MHF1 190MM,ADH,REVIE700
на замовлення 211 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EFF6989A3S-19MHF1 EFF6989A3S-19MHF1 Виробник : EZURIO datasheet-revie-flex-700 Description: EZURIO - EFF6989A3S-19MHF1 - Antenne, Klebemontage, linear, vertikal, PCB, 698MHz bis 6GHz, 4.5dBi, 50 Ohm, 5W
tariffCode: 85177900
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 4.5dBi
hazardous: false
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
VSWR: 2.2
Frequenz, min.: 698MHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: REVIE FLEX 700
Eingangsleistung: 5W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear vertikal
Frequenz, max.: 6GHz