Продукція > EZURIO > EFH8631A3S-10MH4L
EFH8631A3S-10MH4L
EFH8631A3S-10MH4L Ezurio
datasheet-flexdipole
Виробник: Ezurio
Description: ANT, FLEXDIPOLE, 868MHZ-928MHZ,
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz
Applications: ISM, LoRaWAN
Gain: 1.9dBi, 2.4dBi
Termination: MHF4L
Number of Bands: 2
VSWR: 3
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 866.5MHz, 915MHz
RF Family/Standard: General ISM
на замовлення 290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT, FLEXDIPOLE, 868MHZ-928MHZ,, Packaging: Bulk, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz, Applications: ISM, LoRaWAN, Gain: 1.9dBi, 2.4dBi, Termination: MHF4L, Number of Bands: 2, VSWR: 3, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.004" (0.10mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 866.5MHz, 915MHz, RF Family/Standard: General ISM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFH8631A3S-10MH4L EFH8631A3S-10MH4L Виробник : Ezurio datasheet-flexdipole Antennas ANT, FlexDIPOLE, 868MHz-928MHz, 100mm cable, MHF4L