EFOS3584E5 Panasonic (passive)
Panasonic_efo_s.pdf
Виробник: Panasonic (passive)
Керамічний резонатор, F = 3,58 МГц, Стаб. ч-ти = 0,2, Точн. ч-ти = 0,5, C, пФ = 33, Тексп, °С = -20...+85, вбудований конденсатор,... Група товару: П'єзоелектрики Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 320 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Керамічний резонатор, F = 3,58 МГц, Стаб. ч-ти = 0,2, Точн. ч-ти = 0,5, C, пФ = 33, Тексп, °С = -20...+85, вбудований конденсатор,... Група товару: П'єзоелектрики Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції EFOS3584E5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFO-S3584E5 EFO-S3584E5 Виробник : Panasonic Electronic Components EFO_3Array.pdf Description: CER RES 3.5800MHZ 33PF SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності