Продукція > SILICON LABS > EFR32ZG28B322F1024IM48-A
EFR32ZG28B322F1024IM48-A
EFR32ZG28B322F1024IM48-A Silicon Labs
efr32zg28-datasheet.pdf
Виробник: Silicon Labs
Description: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48QFN
Packaging: Tray
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Sensitivity: -126.8dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 169.4MHz ~ 169.475MHz, 169.5875MHz ~ 169.8125MHz, 314MHz ~ 315MHz, 314MHz ~ 316MHz, 433MHz ~ 434.79MHz, 470MHz ~ 510MHz, 863MHz ~ 869.2MHz, 863MHz ~ 870MHz, 863MHz ~ 876MHz, 869.4MHz ~ 869.65MHz, 902MHz ~ 928MHz, 920MHz ~ 928MHz, 922.3MHz ~ 928.1MHz, 2.4GHz ~ 2.4835GHz
Memory Size: 1MB Flash, 256kB RAM
Type: TxRx + MCU
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V
Power - Output: 20dBm
Protocol: Bluetooth v5.3, Z-Wave®
Current - Receiving: 3.9mA ~ 10.2mA
Data Rate (Max): 2Mbps
Current - Transmitting: 8.2mA ~ 98mA
Supplier Device Package: 48-QFN (6x6)
GPIO: 31
Modulation: 2-FSK, 4-FSK, 2-GFSK, 4-GFSK, DSSS, GMSK, MSK, OOK, O-QPSK
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth
Serial Interfaces: GPIO, I2C, I2S, IrDA, JTAG, PWM, SPI, UART, USART
на замовлення 355 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48QFN, Packaging: Tray, Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Sensitivity: -126.8dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 169.4MHz ~ 169.475MHz, 169.5875MHz ~ 169.8125MHz, 314MHz ~ 315MHz, 314MHz ~ 316MHz, 433MHz ~ 434.79MHz, 470MHz ~ 510MHz, 863MHz ~ 869.2MHz, 863MHz ~ 870MHz, 863MHz ~ 876MHz, 869.4MHz ~ 869.65MHz, 902MHz ~ 928MHz, 920MHz ~ 928MHz, 922.3MHz ~ 928.1MHz, 2.4GHz ~ 2.4835GHz, Memory Size: 1MB Flash, 256kB RAM, Type: TxRx + MCU, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.8V, Power - Output: 20dBm, Protocol: Bluetooth v5.3, Z-Wave®, Current - Receiving: 3.9mA ~ 10.2mA, Data Rate (Max): 2Mbps, Current - Transmitting: 8.2mA ~ 98mA, Supplier Device Package: 48-QFN (6x6), GPIO: 31, Modulation: 2-FSK, 4-FSK, 2-GFSK, 4-GFSK, DSSS, GMSK, MSK, OOK, O-QPSK, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Serial Interfaces: GPIO, I2C, I2S, IrDA, JTAG, PWM, SPI, UART, USART.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFR32ZG28B322F1024IM48-A EFR32ZG28B322F1024IM48-A Виробник : Silicon Labs efr32zg28-datasheet.pdf RF System on a Chip - SoC ZG28, Sub-GHz +20, 2.4 GHz +10, 1024kB Flash, 256kB RAM, +20 dBm, Secure Vault - High, MVP, QFN48
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EFR32ZG28B322F1024IM48-A EFR32ZG28B322F1024IM48-A Виробник : SILICON LABS efr32zg28-datasheet.pdf Description: SILICON LABS - EFR32ZG28B322F1024IM48-A - Wireless-SoC, CORTEX-M33F, 78MHz, 31 I/O, -40°C bis 125°C, QFN-EP-48, Dualband
tariffCode: 85423990
CPU-Geschwindigkeit: 78MHz
MPU-Baureihe: EFR32ZG28
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Bauform - MPU: QFN-EP
Prozessorarchitektur: ARM Cortex-M33F
Anzahl der Pins: 48Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
MPU-Familie: EFR32
usEccn: 5A992.c
Produktpalette: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 442 шт:
Мінімальне замовлення: 2
EFR32ZG28B322F1024IM48-A Виробник : Silicon Laboratories efr32zg28-datasheet.pdf RF Transceiver FSK/GFSK/MSK/GMSK/OOK/OQPSK 3.3V 48-Pin QFN EP Tray
на замовлення 490 шт:
Мінімальне замовлення: 43