Продукція > EPSON > EG-2001CA 133.0000M-PCHL3
EG-2001CA 133.0000M-PCHL3
EG-2001CA 133.0000M-PCHL3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_EG-2001CA&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC SO 133.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: SO (SAW)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 50mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 133 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC SO 133.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: SO (SAW), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 50mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 133 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EG-2001CA 133.0000M-PCHL3 EG-2001CA 133.0000M-PCHL3 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_EG-2001CA&lang=en Description: XTAL OSC SO 133.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: SO (SAW)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 50mA
Part Status: Obsolete
Frequency: 133 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
EG-2001CA 133.0000M-PCHL3 EG-2001CA 133.0000M-PCHL3 Виробник : Epson Timing G_2001CA_en-1649551.pdf Standard Clock Oscillators 133.0MHz 3Volt 100ppm 0C +70C