Продукція > CHINSAN (ELITE) > EG1H4R7MP20511EU
EG1H4R7MP20511EU
EG1H4R7MP20511EU Chinsan (Elite)
EG%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.5 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz
на замовлення 1732 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 1.5 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.5 Ohms