Продукція > CHINSAN (ELITE) > EH2A330MP51009F4U
EH2A330MP51009F4U
EH2A330MP51009F4U Chinsan (Elite)
DS_1801_EH%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 700 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 724 mA @ 100 kHz
на замовлення 735 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 700 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 724 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EH2A330MP51009F4U EH2A330MP51009F4U Виробник : Chinsan (Elite) DS_1801_EH%20Series.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 700 mOhms