EH35-5.0-02-3M6
EH35-5.0-02-3M6 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 3.6MH 5A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.417" L x 1.417" W (36.00mm x 36.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.130" (28.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 33mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3.6 mH @ 400 Hz
на замовлення 994 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.6MH 5A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.417" L x 1.417" W (36.00mm x 36.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.130" (28.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 33mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3.6 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EH35-5.0-02-3M6 EH35-5.0-02-3M6 Виробник : TE Connectivity / Schaffner C579ACADCC0369639B0C58BD1B39DC7E526F9973F0FEF0BC0B440C9BA5517DAB.pdf Common Mode Chokes / Filters 3.6mH 5A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 145 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EH35-5.0-02-3M6 EH35-5.0-02-3M6 Виробник : Schaffner 1680824615261.pdf Common Mode Chokes Dual 3600uH 10kHz 5A 0.033Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 450 шт:
Мінімальне замовлення: 17