Продукція > PULSE ELECTRONICS > EHEI201608A-R47M-Q7DG
EHEI201608A-R47M-Q7DG
EHEI201608A-R47M-Q7DG Pulse Electronics
EHEI201608A-R47M-Q7DG_DS_1.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 470NH 4.1A 24 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 4.1A 24 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EHEI201608A-R47M-Q7DG EHEI201608A-R47M-Q7DG Виробник : Pulse Electronics EHEI201608A-R47M-Q7DG_DS_1.pdf Description: FIXED IND 470NH 4.1A 24 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.1 A