Продукція > SAMTEC INC. > EHT-112-01-S-D-24
EHT-112-01-S-D-24
EHT-112-01-S-D-24 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HEADER VERT 24POS 2MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded IDC Ejector Header.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EHT-112-01-S-D-24 EHT-112-01-S-D-24 Виробник : Samtec eht-2854159.pdf Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded IDC Ejector Header