EK1A221MP20511U
EK1A221MP20511U Chinsan (Elite)
DS_1801_EK%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 21 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 144 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 360 mA @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 21 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 144 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 360 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EK1A221MP20511U EK1A221MP20511U Виробник : Chinsan (Elite) DS_1801_EK%20Series.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 21 mOhms