EL1A152MP51020
EL1A152MP51020 Chinsan (Elite)
EL%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 40 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.5263 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.035 A @ 100 kHz
на замовлення 610 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 40 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.5263 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.035 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EL1A152MP51020
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EL1A152MP51020 EL1A152MP51020 Виробник : Chinsan (Elite) EL%20Series.pdf Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 40 mOhms