Продукція > CHINSAN (ELITE) > EL1H4R7MP26307EP9U
EL1H4R7MP26307EP9U
EL1H4R7MP26307EP9U Chinsan (Elite)
EL Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.7 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 93 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz
на замовлення 1883 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 1.7 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 93 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EL1H4R7MP26307EP9U EL1H4R7MP26307EP9U Виробник : Chinsan (Elite) EL Series.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.7 Ohms