ELC08D100E panasonic
Виробник: panasonic
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 22 MOHM TH.
Інші пропозиції ELC08D100E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D100E Виробник : Panasonic ELC08D%20Inductor%20(PANASONIC)-471092.pdf Fixed Inductors 10uH 20% 2.8A Radial Choke
на замовлення 107 шт:
ELC-08D100E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.8A 22 MOHM TH