ELC-08D101E
ELC-08D101E Panasonic
panasonic_ELC_highpower-1197118.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 100uH 10% Radial Choke Coil
на замовлення 724 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 800MA 120MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 120mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Інші пропозиції ELC-08D101E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC08D101E Виробник : panasonic DIP
на замовлення 86200 шт:
ELC-08D101E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 100UH 800MA 120MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 120mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 800 mA