ELC08D102E panasonic
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 290MA 1.3 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 290 mA.
Інші пропозиції ELC08D102E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D102E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 1MH 290MA 1.3 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 290 mA
товару немає в наявності
ELC-08D102E Виробник : Panasonic 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Fixed Inductors 1000uH 10% Radial Choke Coil