ELC08D151E panasonic
Написати відгук
Fixed Inductors 150uH 10% Radial Choke Coil.
Інші пропозиції ELC08D151E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D151E Виробник : Panasonic panasonic_ELC_highpower-1197118.pdf Fixed Inductors 150uH 10% Radial Choke Coil
на замовлення 707 шт:
ELC-08D151E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 150UH 700MA 200 MOHM