ELC08D220E panasonic
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 20% 2A Radial Choke Coil.
Інші пропозиції ELC08D220E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D220E Виробник : Panasonic 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Fixed Inductors 22uH 20% 2A Radial Choke Coil
ELC-08D220E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 22UH 2A 34 MOHM TH