ELC08D222E panasonic
Написати відгук
Fixed Inductors 2200uH 10% 200mA 2.8ohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC08D222E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D222E Виробник : Panasonic panasonic_ELC_highpower-1197118.pdf Fixed Inductors 2200uH 10% 200mA 2.8ohm Radial Choke
ELC-08D222E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 200MA 2.8 OHM TH