ELC08D2R2E panasonic
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 20% 7.2A Radial Choke Coil.
Інші пропозиції ELC08D2R2E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D2R2E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 7.2A 10 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
ELC-08D2R2E Виробник : Panasonic 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Fixed Inductors 2.2uH 20% 7.2A Radial Choke Coil