ELC08D2R7E panasonic
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 20% 6.3A Radial Choke Coil.
Інші пропозиції ELC08D2R7E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D2R7E Виробник : Panasonic panasonic_ELC_highpower-1197118.pdf Fixed Inductors 2.7uH 20% 6.3A Radial Choke Coil
ELC-08D2R7E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 6.3A 11 MOHM TH