ELC08D4R7E panasonic
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 20% 4.3A Radial Choke Coil.
Інші пропозиції ELC08D4R7E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D4R7E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.3A 15 MOHM TH
на замовлення 12 шт:
ELC-08D4R7E Виробник : Panasonic 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Fixed Inductors 4.7uH 20% 4.3A Radial Choke Coil