ELC08D560E panasonic
Написати відгук
Fixed Inductors 56uH 10% 1.1A Radial Choke Coil.
Інші пропозиції ELC08D560E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-08D560E Виробник : Panasonic panasonic_ELC_highpower-1197118.pdf Fixed Inductors 56uH 10% 1.1A Radial Choke Coil
на замовлення 764 шт:
ELC-08D560E Виробник : Panasonic Electronic Components 06_08_10D_16_18B_10_12_15_18E_Rev1998.pdf Description: FIXED IND 56UH 1.1A 73 MOHM TH