ELC-11D102F
ELC-11D102F Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 1000 UH 10% RADIAL
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power inductor; THT; 1mH; 10%; 0,57A; 1,1R;  dimensions: 11,5x13,9x11,5mm; operating temperature: -20°C~105°C ELC11D102F Panasonic Power inductor D ELC11D102F PAN, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC11D102F Виробник : Panasonic Power inductor; THT; 1mH; 10%; 0,57A; 1,1R;  dimensions: 11,5x13,9x11,5mm; operating temperature: -20°C~105°C ELC11D102F Panasonic Power inductor D ELC11D102F PAN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
ELC-11D102F Виробник : Panasonic Electronic Components ELC-09D_11D_12D_16B_18B.pdf Description: FIXED IND 1MH 570MA 1.1 OHM TH