ELC11D2R2F PANASONIC
ELC09,11,12.pdf
Виробник: PANASONIC
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 5.3A 13 MOHM TH.
Інші пропозиції ELC11D2R2F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-11D2R2F Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors Radial Leaded Choke Coils
на замовлення 500 шт:
ELC11D2R2F Виробник : Panasonic Electronic Components ELC09,11,12.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 5.3A 13 MOHM TH