ELC11D681F PANASONIC
Виробник: PANASONIC
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 680uH 10% 640mA 800mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC11D681F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-11D681F Виробник : Panasonic Electronic Components ELC-09D_11D_12D_16B_18B.pdf Description: FIXED IND 680UH 640MA 780 MOHM
товару немає в наявності
ELC-11D681F Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 680uH 10% 640mA 800mohm Radial Choke