ELC-18B330L
ELC-18B330L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 33uH 10% 4.6A 30mohm Radial Choke
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-18B330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC18B330L Виробник : panasonic DIP
на замовлення 86200 шт:
ELC-18B330L ELC-18B330L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000C1.pdf Description: FIXED IND 33UH 4.6A 30 MOHM TH