ELC-18B331L
ELC-18B331L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 330uH 10% 1.9A 130mohm Radial Choke
на замовлення 395 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-18B331L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC18B331L Виробник : panasonic DIP
на замовлення 86200 шт:
ELC-18B331L ELC-18B331L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000C1.pdf Description: FIXED IND 330UH 1.9A 130 MOHM TH