Технічний опис ELC-18B331L Panasonic
Fixed Inductors 330uH 10% 1.9A 130mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-18B331L
|---|---|---|---|---|---|
| ELC18B331L | Виробник : panasonic | DIP |
на замовлення 86200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
ELC-18B331L | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: FIXED IND 330UH 1.9A 130 MOHM TH |