ELF-17N022A Panasonic Electronic Components
ELF15N_Panasonic.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Мережевий фільтр, L, мкГн = 1 300, Тип ф. = L фільтр, Idc, A = 2,2, Rdc, Ом = 0,078, Габ розм, мм = 15,0 х 22,7 х 22,5, Тексп, °С = -20...+115, Тип монт. = вивідний,... Група товару: Індуктивності Корпус: 15.0x22.7x22.5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 200 шт
Написати відгук
Description: CMC 2.2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.886" (22.50mm), Current Rating (Max): 2.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 78mOhm (Typ).
Інші пропозиції ELF-17N022A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELF-17N022A ELF-17N022A Виробник : Panasonic Electronic Components N_Series_15-21N.pdf Description: CMC 2.2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.886" (22.50mm)
Current Rating (Max): 2.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 78mOhm (Typ)