ELF-19N012A Panasonic
Line%20Filter%20N-series.pdf
Виробник: Panasonic
Код виробника: ELF19N012A Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Написати відгук
Description: CMC 1.2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.083" (27.50mm), Current Rating (Max): 1.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm (Typ).
Інші пропозиції ELF-19N012A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELF-19N012A ELF-19N012A Виробник : Panasonic Electronic Components N_Series_15-21N.pdf Description: CMC 1.2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.083" (27.50mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm (Typ)