ELF-25C016A Panasonic
DS_255_C_Series.pdf
Виробник: Panasonic
FILTER LINE 6.7MH/.18MH 1.6A Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Написати відгук
Description: CMC 1.6A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.004" L x 0.984" W (25.50mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -20°C ~ 115°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.6A, DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm (Typ).
Інші пропозиції ELF-25C016A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELF-25C016A ELF-25C016A Виробник : Panasonic Electronic Components DS_255_C_Series.pdf Description: CMC 1.6A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.004" L x 0.984" W (25.50mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -20°C ~ 115°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm (Typ)