ELG-100-24-3Y
ELG-100-24-3Y MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED AC/DC DRIVER 100W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED AC/DC DRIVER 100W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-24-3Y ELG-100-24-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf Description: MEAN WELL - ELG-100-24-3Y - LED-Treiber, 96 W, 24 VDC, 4 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 4A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: ELG-100
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 96W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
ELG-100-24-3Y ELG-100-24-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf LED Power Supplies O/P +24V4A
на замовлення 2 шт:
ELG-100-24-3Y ELG-100-24-3Y Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-spec.pdf 70 to 100W Constant Voltage and Constant Current LED Power Supply
на замовлення 4 шт:
ELG-100-24-3Y ELG-100-24-3Y Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-spec.pdf Description: LED AC/DC DRIVER 100W
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Voltage - Output: 24V
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV