ELG-100-24D2
ELG-100-24D2 MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED AC/DC DRIVER 100W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Написати відгук
Description: LED AC/DC DRIVER 100W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.