Продукція > MEAN WELL > ELG-100-24DA
ELG-100-24DA
ELG-100-24DA MEAN WELL
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies O/P +24V4A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 28-37 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +24V4A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-24DA ELG-100-24DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 6-Pin
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 2 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
ELG-100-24DA ELG-100-24DA Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf AC/DC, 96W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/4A, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-24DA ELG-100-24DA Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf AC/DC, 96W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/4A, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
ELG-100-24DA ELG-100-24DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-spec.pdf Description: O/P +24V4A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV