ELG-100-36
ELG-100-36 MEAN WELL
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 95.76W 36V 2.66A CC + CV IP67
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук