ELG-100-36AB
ELG-100-36AB MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED AC/DC DRIVER 100W
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP65
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.66A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED AC/DC DRIVER 100W, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 36V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP65, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.66A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ELG-100-36AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-36AB ELG-100-36AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 95.76W Single 6-Pin