ELG-100-48
ELG-100-48 MEAN WELL
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 96W 48V 2A CC + CV IP67
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 24-48V 2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 24 ~ 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-48 ELG-100-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 24-48V 2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24 ~ 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-100-48 ELG-100-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 4-Pin
товару немає в наявності