Продукція > MEAN WELL > ELG-100-48A-3Y
ELG-100-48A-3Y
ELG-100-48A-3Y MEAN WELL
2830605.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - ELG-100-48A-3Y - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 96 W, 48 VDC, 2 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 48VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 2A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: ELG-100
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 96W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - ELG-100-48A-3Y - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 96 W, 48 VDC, 2 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V, tariffCode: 85044083, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 48VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 2A, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305V, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung, Eingangsspannung, min.: 100V, Produktpalette: ELG-100, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 96W, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-48A-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A IP65 CC + CV Io and Vo adj w/pot 3 Wire Input
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-100-48A-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf AC/DC, 96W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/2A, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, з проводом заземлення Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-48A-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf AC/DC, 96W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/2A, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, з проводом заземлення Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-48A-3Y Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-spec.pdf Description: LED AC/DC DRIVER 100W