ELG-100-48AB
ELG-100-48AB Mean-Well USA, Inc.
elg-100-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Constant Voltage, Constant Current LED Driver
Написати відгук
LED Power Supplies 96W 48V 2A IP65 CC + CV Io and Vo adj w/pot + 3 in 1 Dimming.
Інші пропозиції ELG-100-48AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-48AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-spec.pdf Description: LED AC/DC DRIVER 100W
товару немає в наявності
ELG-100-48AB Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A IP65 CC + CV Io and Vo adj w/pot + 3 in 1 Dimming