ELG-100-48B
ELG-100-48B MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 24-48V 2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24 ~ 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 24-48V 2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 24 ~ 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-48B ELG-100-48B Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A CC + CV IP67 Dimming
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-100-48B ELG-100-48B Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 6-Pin
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
ELG-100-48B ELG-100-48B Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf AC/DC, 96W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/2A, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-48B ELG-100-48B Виробник : MEAN WELL ELG-100-spec.pdf AC/DC, 96W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/2A, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт