Продукція > MEAN WELL > ELG-100-C1050DA
ELG-100-C1050DA
ELG-100-C1050DA MEAN WELL
2682080.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - ELG-100-C1050DA - LED-Treiber, 100 W, 95 V, 1.05 A, Konstantstrom, 100 V
Ausgangsspannung, max.: 95
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, max.: 305
Ausgangsleistung, max.: 100
Zulassungen des Netzteils: -
Ausgangsstrom: 1.05
Eingangsspannung, min.: 100
Produktpalette: ELG-100-C
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - ELG-100-C1050DA - LED-Treiber, 100 W, 95 V, 1.05 A, Konstantstrom, 100 V, Ausgangsspannung, max.: 95, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Eingangsspannung, max.: 305, Ausgangsleistung, max.: 100, Zulassungen des Netzteils: -, Ausgangsstrom: 1.05, Eingangsspannung, min.: 100, Produktpalette: ELG-100-C, SVHC: No SVHC (08-Jul-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C1050DA ELG-100-C1050DA Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-SPEC.PDF LED Power Supplies 1050mA 48-95V 99.75W IP67 DALI function
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-100-C1050DA ELG-100-C1050DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-C-SPEC.PDF Description: LED POWER SUPPLIES 1050MA 48-95V
на замовлення 2 шт:
ELG-100-C1050DA ELG-100-C1050DA Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 99.75W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1050mA/48...95V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-C1050DA ELG-100-C1050DA Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 99.75W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1050mA/48...95V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт