ELG-100-C1400DA
ELG-100-C1400DA MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES 1400MA 35-72V
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 35 ~ 72V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 101 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 1400MA 35-72V, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 35 ~ 72V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 101 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C1400DA ELG-100-C1400DA Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf LED Power Supplies 1400mA 35-72V 100.8W IP67 DALI function