ELG-100-C350
ELG-100-C350 MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 143-286V 350MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 143 ~ 286V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 143-286V 350MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 143 ~ 286V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C350 ELG-100-C350 Виробник : MEAN WELL ELG_100_C_SPEC-1291828.pdf LED Power Supplies 350mA143-286V 100.1W CC IP67 Io Fixed
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-100-C350 ELG-100-C350 Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-c-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 100.1W Single 4-Pin
на замовлення 3 шт: